09.10.2018, 12:32 1598 Қызылордада дзюдодан халықаралық турнир өтті

 

6-7 қазан күндері Қызылорда қаласында қоғам қайраткері, Қызылорда облысы, Қарммақшы ауданының құрметті азаматы Болатбек Сүлейменовты еске алуға арналған жастар арасында XVIII халықаралық турнирі болып өтті,  деп хабарлайды «SPORTINFORM» САА тілшісі ҚР дзюдо федерациясының ресми сайтына сілтеме жасап.

Турнирге еліміздің түкпір-түкпірінен және де алыс жақын шетелден татами шеберлері қатысты. Екі күнге созылған жарыс қорытындысын назарларыңызға ұсынамыз:

Ұлдар:

55 кг

1. Сүндет Алмазұлы (Шымкент)

2. Мағжан Абласан (Алматы)

3. Нұрбол Малық (ШҚО)

3. Үсен Анарбеков (Алматы)

60 кг

1. Ернұр Сүлеймен (Жамбыл облысы)

2. Бебур Ваджаев (Өзбекстан)

3. Мансұрбек Сəрсенбаев (Алматы облысы)

3. Азиз Закиржонов (Өзбекстан)

66 кг

1. Рауан Бегалы (Қызылорда облысы)

2. Сағыныш Əліпбай (Жамбыл облысы)

3. Данияр Шамшаев (Алматы)

3. Зафар Урманалиев (Өзбекстан)

73 кг

1. Дархан Қойбағар (Алматы)

2. Айбар Мұқышев (Алматы)

3. Бексұлтан Дүйсенов (Түркістан облысы)

3. Манас Қайырбай (Атырау облысы)

81 кг

1. Ортай Нұрбек (Жамбыл облысы)

2. Муротов Озод (Өзбекстан)

3. Нысанәлі Айбол (Шымкент)

3. Конканов Айдос (Алматы)

90 кг

1. Ануарұлы Бексұлтан (Алматы)

2. Ізтілеуов Айбек (Алматы)

3. Шағатаев Бекзат (Атырау облысы)

3. Стамполов Қуандық (ШҚО)

- 100 кг

1. Баxтиёров Жамшид (Өзбекстан)

2. Абибеков Тилек (Қырғызстан)

3. Шарxан Нұрлыxан (Қызылорда облысы)

3. Баубекұлы Жансұлтан (Шымкент)

+ 100 кг

1. Баxтиёров Шохрухон (Өзбекстан)

2. Рауан Пірімқұлов (Шымкент)

3. Құттымұрат Батухан (Түркістан облысы)

3. Ғазиз Оңғарбай (Алматы)

Әйелдер:

44 кг

1. Әбубәкір Нұрай (Тасбөгет кенті)

2. Серікқали Зарина (Тасбөгет кенті)

3. Теміржанова Дильназ (Атырау облысы)

3. Раxымжанова Мунира (Қызылорда облысы)

48 кг

1. Алпысбай Малика (Қызылорда облысы)

2. Темірғали Аружан (Қызылорда облысы)

3. Болатбек Аяна (Қызылорда облысы)

3. Әлібек Перизат (Тасбөгет кенті)

52 кг

1. Балнұр Құрманбай (Алматы қаласы)

2. Наргиз Войсова (Қызылорда облысы)

3. Индира Бекитаева (Павлодар облысы)

3. Ақмаржан Балтабай (Шымкент)

57 кг

1. Ақжол Қайыпхан (Атырау облысы)

2. Анель Аипова (Алматы қаласы)

3. Гүлзат Уринбаева (Қызылорда облысы)

3. Маржан Қаналиева (Маңғыстау облысы)

63 кг

1. Арайлым Ханзада (Қызылорда облысы)

2. Саёра Мырзахметова (Алматы)

3. Əйгерім Тасболат (Шымкент)

3. Аян Əмзе (Қызылорда облысы)

70 кг

1. Айжарқын Таубай (Шымкент)

2. Сəндігүл Аманқосова (Маңғыстау облысы)

3. Карина Мұқашева (Атырау облысы)

3. Мадина Теңелбаева (Маңғыстау облысы)

78 кг

1. Аида Файзолла (Қызылорда облысы)

2. Əсел Бисенбай (Шымкент)

3. Сымбат Дүйсенбай (Шымкент)

3. Əсем Аманбек (Қызылорда облысы)

+78 кг

1. Қымбат Сейтмағанбет (Шымкент)

2. Мөлдір Айтқұлова (Шымкент)

3. Роза Қолдас (Шымкент)

3. Айдана Кенжебай (Қызылорда облысы)

  • Достармен бөлісу:
  • ЖАҢАЛЫҚТАР
  • Танымал